Firma

Rheda City w Częstochowie

W ramach modernizacji linii tramwajowej w ciągu Alei Niepodległości w Częstochowie Railway gft Sp. z o. o. dostarczył system Rheda City. W trakcie prac budowlanych na moście nad rzeką Stradomką okazało się koniecznym zaprojektowanie rozwiązania, które pozwoli nie ingerować w konstrukcję obiektu inżynieryjnego. Zaprojektowano i zabudowano bezpodsypkową konstrukcję nawierzchni szynowej Rheda City, która w porównaniu do wysokości obiektu z korytem balastowym pozwala zmniejszyć wysokość zabudowanego torowiska.

„Postęp prac budowlanych związanych z przebudową torowiska na moście przebiegał dość sprawnie
i szybko. Dzięki lekkim elementom konstrukcji dającym możliwość ręcznego ustawiania podkładu
w wyznaczone miejsce oraz możliwości regulowania szyny w pionie i poziomie można było skrócić czas budowy. Dzięki takim zaletom jak monolityczna konstrukcja płyty, niska wysokość konstrukcji, prosta technika wykonania oraz brak problemów przy montażu, system Rheda City jest godny polecenia przy przebudowie torowisk tramwajowych.”
– przekazał nam Pan Paweł Zawadzki Mistrz Sekcji Infrastruktury Tramwajowej w Wydziale Tramwajowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie Sp. z o. o.

 

 

 

     

    

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd