W naszej ofercie znajdują się zarówno podkłady strunobetonowe producentów polskich jak i producentach zagranicznych - posiadamy europejski certyfikat zgodności WE  dla podkładów strunobetonowych PS-94 firmy Rail One.  
Podkłady strunobetonowe wykonywane są w postaci belek z betonu sprężonego. Przeznaczone są do nawierzchni szynowej, służą do przekazywania obciążeń od szyn na podsypkę i utrzymują odpowiednie położenie szyn względem siebie.

a)      Podkłady strunobetonowe tramwajowe:

Do nawierzchni tramwajowej stosowane są podkłady strunobetonowe typu PS-83 oraz PST z przytwierdzeniem typu SB oraz szynami typu 49E1 lub 60R2. Dostarczamy podkłady strunobetonowe zarówno do linii tramwajowych wąskotorowych o prześwicie 1000 mm, jak i do linii normalnotorowych o prześwicie 1435 mm. Typ podkładu dobierany jest w zależności od projektu.

b) Podkłady strunobetonowe kolejowe:

Do nawierzchni kolejowej stosowane są podkłady strunobetonowe typu PS-83 oraz PS-94 z przytwierdzeniem typu SB oraz szyny typu 49E1 lub 60E1. Podkład strunobetonowy typu PS-83 dostarczamy również z przytwierdzeniem typu K, z wcześniej zamontowaną podkładką żebrową lub tylko dyblami.

Oferujemy podkłady strunobetonowe kolejowe dla linii normalnotorowych o prześwicie 1435 mm oraz szerokotorowych o przeświecie 1520 mm. Wszystkie podkłady zbrojone sąstalą sprężającą. Ilość prętów sprężających zależy od typu podkładu.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd