Firma

Komisja Tortowa IGKM

W dniach 6-7 listopada 2018 r. odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Torowej organizowanej przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej. Współorganizatorem i gospodarzem tegorocznego wydarzenia było Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o..

Program Komisji obejmował zarówno obrady, jak i wizytę techniczną na obecnie modernizowanym torowisku tramwajowym w Poznaniu, to jest na przebudowie trasy na „Górnym Tarasie Rataje” realizowaną przez ZUE S.A. Komisję zakończono pokazem technicznym z zakresu eliminacji błędów wykonawczych jakie mogę wystąpić przy nieprawidłowo przeprowadzonym procesie spawania termitowego.

Podczas Komisji wygłoszona została prezentacja pod tytułem „Rozwiązania dla nawierzchni tramwajowych” w trakcie której przedstawiono szeroką ofertę Spółki Railway gft Polska Sp. z o.o. w zakresie materiałów do nawierzchni tramwajowych. Przedstawiono także ostatnie realizacje dostaw materiałów dla spółek miejskich oraz tych, które zostały zrealizowane do budowy nawierzchni tramwajowej na konkretnych zadaniach. Podczas prezentacji poruszono również kwestie związane ze współpracą z producentami technologii specjalnych w zakresie wibroakustyki i nawierzchni bezpodsypkowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd